RSS
A A A

Organy i kadra zarządzająca

Organy Spółki
Zarząd – Prezes Zarządu
mgr inż. Krzysztof Zaczek
e-mail: kzaczek@szpitalmurcki.pl
tel.: 32 255 61 63

Rada Nadzorcza

mgr Danuta Lange – Przewodnicząca Rady Nadzorczej

mgr Stanisław Krusz – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
mgr Monika Maniecka – Sekretarz Rady Nadzorczej
mgr Czesława Brylak – Kozdraś – Członek Rady Nadzorczej

Członek Zarządu
mgr Mariusz Kokosza
e-mail: mkokosza@szpitalmurcki.pl
tel. 32 255 61 63


Zgromadzenie Wspólników
Miasto Katowice ( jedyny wspólnik )

Pion Zarządzający
Prezes Zarządu
mgr inż. Krzysztof Zaczek
e-mail: kzaczek@szpitalmurcki.pl
tel.: 32 255 61 63
Dyrektor ds. Lecznictwa
lek. med. Beata Madowicz – Raban
bmadowicz@szpitalmurcki.pl
tel.: 32 255 61 63
Dyrektor ds. Administracyjno – Technicznych
mgr Włodzimierz Sieradzki
e-mail: wsieradzki@szpitalmurcki.pl
tel.: 32 255 61 63
Główna Księgowa
mgr Mieczysława Pich
e-mail. mpich@szpitalmurcki.pl
tel. 32 255 61 62 wew. 258
Naczelna Pielęgniarka
mgr Bożena Chyla
e-mail: bchyla@szpitalmurcki.pl
tel.: 32 255 61 62 wew. 204



Opublikował: Halina Kormaniak
Publikacja dnia: 03.09.2018
Podpisał: Jarosław Radziszewski
Dokument z dnia: 09.09.2011
Dokument oglądany razy: 7 416